Menu

Unia Europejska Rejestracja 85 7333 222 570 333 222 adres: ul. Sobieskiego 13 lok. 8, Białystok

Lekarz Pediatra w Białymstoku

W ramach Poradni Pediatrycznej zapewniamy opiekę lekarza pediatry oraz personelu pielęgniarskiego z wieloletnim doświadczeniem klinicznym na oddziałach pediatrycznych.

Opieka pediatryczna obejmuje konsultacje lekarskie:

    • dla dzieci zdrowych – ocena noworodka w pierwszych dniach życia, diagnostyka wcześniaków, konsultacja dotycząca szczepień obowiązkowych i dodatkowych, porady w postępowaniu w sytuacji dolegliwości wieku noworodkowego i niemowlęcego (kolka jelitowa, niestrawność, ulewanie i inne), ustalenie zasad żywienia noworodka i niemowlęcia oraz wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji dziecka;
    • dla dzieci chorych – rozpoznanie i leczenie chorób dzieci i młodzieży oraz monitorowanie ich prawidłowego rozwoju.

Nasi najmłodsi pacjenci mają zapewniony dostęp do kompleksowych badań laboratoryjnych oraz szerokiego zakresu badań diagnostycznych dla dzieci: EKG i USG na miejscu, RTG, USG płuc. Nasza przychodnia posiada również certyfikowany sprzęt do bezinwazyjnego pomiaru poziomu bilirubiny u noworodków.

poradnia-pediatryczna-ryska

opieka lekarska i konsultacje lekarskie z zakresu pediatrii i neonatologii

Dbając o kompleksowość świadczonych usług zaprosiliśmy do współpracy specjalistów dziecięcych: alergologa i nefrologa (konsultacje w dziecięcych poradniach specjalistycznych mają charakter wizyt prywatnych).

Nasza przychodnia to miejsce przyjazne dziecku i rodzicom. Dbamy o to, aby nasi mali pacjenci byli przyjmowani w miłej i ciepłej atmosferze, tak by wizyta u lekarza rodzinnego i pediatry nie powodowała dodatkowego stresu u dziecka. Każda mama ma możliwość nakarmienia lub przewinięcia maleństwa w intymnym miejscu, wystarczy poprosić o to nasz personel.

Konsultacje lekarskie i opieka lekarza nad najmłodszymi pacjentami z zakresu pediatrii i neonatologii odbywają się w ramach NFZ.

LEKARZ RODZINNY

Aby zostać pacjentem Centrum Medycznego Ryska wystarczy wypełnić deklarację wyboru
lekarza, pielęgniarki oraz położnej
Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

zostań pacjentem

PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 18:00.
Szczegółowe informacje pod numerem
telefonu przychodni.

NASZE PORADNIE

USG DZIECI I DOROSŁYCH

Przychodnia zapewnia kompleksową opiekę medyczną nad całą rodziną z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej (lekarz rodzinny, pielęgniarka,
położna POZ) oraz dostęp do lekarzy specjalistów.

DIAGNOSTYKA USG